10287. 414. Closed Online auction Paintings and graphics
1 400 HUF
0 HUF
Renate Schmidt (?- ): Tavaszi tájkép patakkal (1967). Olaj, karton. Jelzés nélkül, hátoldalán feliratozva, keretben, 29,5x19 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras