10273. 414. Closed Online auction Paintings and graphics
5 000 HUF
0 HUF
Róna, szül. Rosner József (1861-1939): Sisakos portré, 1876. Ceruza, papír. Jelzett (Rosner). Lap alján olvashatatlan, feltehetően Róna József tanárának aláírásával. Sérült, szakadt, hiányos. 19x21,5 cm
Photo of the item taken by : hsz