10280. 414. Closed Online auction Paintings and graphics
1 000 HUF
0 HUF
Stephan Salzer (?-): Levelek vagyunk egy nagy fán. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (7/25), hátoldalán címkén feliratozott, 28×25 cm
Photo of the item taken by : scanner