10321. 414. Closed Online auction Paintings and graphics
5 500 HUF
0 HUF
Tábori József (1928-2001): Állatok gémeskútnál, 1970. Akvarell, papír. Üvegezett, kissé kopott fa keretben, 29,5x41 cm
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf