10332. 414. Closed Online auction Paintings and graphics
15 000 HUF
0 HUF
Tóth Ernő (1949- ): Hintalovag. Vegyes technika, papír, jelzett. Üvegezett, kissé sérült fa keretben. Hátoldalán autográf felirattal. 13,5×19,5 cm
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf