10334. 414. Closed Online auction Paintings and graphics
3 600 HUF
0 HUF
Tuka László (1924-2007): Havas csúcsok. Színes rézkarc, papír, jelzett, számozott (92/100), Üvegezett fa keretben, 40,5×26 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras