Lázár Sándor (1916-1994): Önarckép sorozat, össz. 18 db mű. Klf. technikák (olaj, tus, ceruza, szén, nyomat stb.), papír (egy vászon), jelzett. Többségében papírra kasírozva. 11x8 és 29x21 cm közötti méretekben. Soós Imre (1921-2013), műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából.
Lázár Sándor (1916-1994): Illusztráció Berda József Változás c. verséhez. Tus, papír, jelzett. Papírra kasírozva. 30x21 cm. Soós Imre (1921-2013), műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából.
Lázár Sándor (1916-1994): Nem, nem. Vegyes technika, papír, jelzett, lap teteje kartonra kasírozva, lap bal szélén apró folttal. 11,5x16 cm. Soós Imre (1921-2013), műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából.
Lázár Sándor (1916-1994): Támaszkodó női akt. Lavírozott tus, papír, jelzett, papírra kasírozva, lap bal szélén apró folttal. 20,5x19,5 cm. Soós Imre (1921-2013), műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából.
Lázár Sándor (1916-1994): Illusztráció Berda József Egy kövér asszonyka c. verséhez. Tus, papír, jelzett. Papírra kasírozva. 30x21 cm. Soós Imre (1921-2013), műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából.
Lázár Sándor (1916-1994): Az akt és a király. Tus, papír, jelzett. Papírra kasírozva. 19x28 cm. Soós Imre (1921-2013), műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából.
Lázár Sándor (1916-1994): 2 db meghívó terv. Tus, papír, jelzett, egy papírlapra kasírozva. 14,5x21 és 12x19 cm. Soós Imre (1921-2013), műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából.
Lux Antal (1935-): Monitor, 1984. Ofszet, papír. Jelzett és datált (A. Lux '84), számozott: 19/35. 25x33,5 cm. A Makói Grafikai Művésztelepen készült alkotás, amelyben a művész 1956-os menekülését dolgozza fel. / Antal Lux (1935-): Monitor. Offset on paper. Signed and dated (A. Lux '84), numbered: 19/35. 25x33,5 cm.
Lux Antal (1935-): A pokol architektúrája, 1987. Ofszet, papír. Jelzett és datált (A. Lux '89), számozott: 5/16. 35x23,5 cm. A Makói Grafikai Művésztelepen készült alkotás!/ Antal Lux (1935-): Architecture of hell, 1989. Offset on paper. Signed and dated (A. Lux '89), numbered: 5/16. 35x23,5 cm.