Paintings and graphics Number of items: 371
2508875
10073
414
Other collectibles
Divéky József (1887-1951): Portré. Litográfia, papír, jelzett a litográfián, 28,5×22,5 cm
1 000 HUF
2592186
10074
414
Other collectibles
Dobos Lajos (1921-2012): Balatonfelvidéki táj, 1979. Akvarell, kréta, papír, jelzett. Üvegezett, dekoratív fakeretben, repedt üveggel. 34x48 cm.
12 000 HUF
2592166
10075
414
9500
Other collectibles
Dobos Lajos (1921-2012): Téli táj, 1979. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 32x44 cm.
9 500 HUF
2072233
10076
414
Other collectibles
2563081
10077
414
Other collectibles
Dóra István (1932-): Táncoló társaság. Olaj, vászon. Léckeretben. Jelzett. 71x51cm
6 000 HUF
2589299
10078
414
Other collectibles
Duschanek János (1947-2013): A mocsár angyala. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott: 48/50. Lapszéli apró szakadással. 31×46 cm
5 000 HUF
2588851
10079
414
Other collectibles
Fenneke van der Elst (1950- ): Stilleben / Csendélet 1998. Litográfia, papír, apró helyen sérült. 45x40cm Sérült alumínium keretben. Jelzett. 1985-ben elvégezte a Művészeti Akadémiát. Sok kortárs grafikushoz hasonlóan Fenneke van der Elst is kezdetben főként fekete-fehérben dolgozott, és csak szórványosan került bele szín. Ma már el sem tudja képzelni, hogy kevés színnel dolgozzon. 1980 és 1985 kö...
8 000 HUF
2542779
10080
414
Other collectibles
5 000 HUF
2568622
10081
414
Other collectibles
F. Györffy Anna (1915-2006): 3 db illusztráció. Tus, vegyes technika. Jelzettek. 20x13 cm
2 400 HUF
2596011
10082
414
Other collectibles
Gert Fabritius (1940-): Kompozíció (cím nélkül), 1992. Litográfia, papír, jelzett, számozott (127/200). Kányádi Sándor: Vae Victis c. könyvéből. Lapméret: 33×35 cm
4 000 HUF
2592275
10083
414
50000
Other collectibles
Farkas András (1920-1991): Tavasz, 1983. Olaj, farost, jelezve balra lent. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 50x70 cm.
50 000 HUF
2505533
10084
414
Other collectibles
20 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035