13124.
414. Closed Online auction
Photo
1 200 HUF
1913-14 A Miskolci Áll. Polg. Leányiskola IV. B. oszt. végzett növendékei, tablófotó Istvánffy Gyula (1863-1921) igazgató, etnográfus, népmesegyűjtő, költő arcképével. Vintage fotó Barna Hugó miskolci műterméből, kartonra kasírozva, karton széle kissé sérült, fotó kissé kopott, 20x26 cm