13061.
414. Closed Online auction
Photo
1 000 HUF
cca 1930-65 össz. 29 db fotó, fotólap és sokszorosított fotó, portrék német színészekről és előadókról elsősorban az NDK (DEFA) korszakból, többségében vetemedett, egy kisebbik része vágott, néhány kissé sérült, 12x6 és 14,5x10 cm közötti méretben