11026. 414. Closed Online auction Art-ceramics
1 000 HUF
25
0 HUF
Gádor István (1891-1984): Népies váza, mázas kerámia, jelzett, erősen sérült, hiányos, ragasztott, repedt, kopott, máz pereg róla, törött m:17cm
Photo of the item taken by : nagy_andras