11116. 414. Closed Online auction Art-ceramics
5 000 HUF
0 HUF
Vegyes kerámia tétel sérülésekkel, Gyarmathy váza, nagyon halványan jelzett, m:20cm, Dybisewszky Pál (1917-1978): Retró váza. jelzett, m:19,5cm, Jelzés nélkül: fali párologtató. 14x13,5cm
Photo of the item taken by : nagy_andras