Art-ceramics Number of items: 129
2566687
11108
414
Art-ceramics
Other collectibles
Körmöcbánya talpas tortatál, mázrepedésekkel, jelzett, m:11cm
16 000 HUF
2566684
11109
414
14000
Art-ceramics
Other collectibles
Hódmezővásárhely 1937 kerámia váza, sérült!, m:27cm
14 000 HUF
2588904
11110
414
Art-ceramics
Other collectibles
Guerrieri Murano 1937: Boroskancsó hattyú motívummal. Kézzel festett kerámia, jelzett, koszos, kopásnyomokkal. m:26cm Giulio Guerrieri 1930-ban megalapítja a "Guerrieri Ceramics Murano" manufaktúrát, Murano szigetén. 1934-ben testvére Archimedes dekoratőr, hívta fel a figyelmét, hogy díszesebb kerámiát gyártson. Modern és hagyományos stílusban készült háztartási edényeket, bútor betéteket, díszpan...
5 000 HUF
2597008
11111
414
Art-ceramics
Other collectibles
2 db Hódmezővásárhelyi mázas kerámia padlóváza, jelzett (HMV / Kiss Z.), apró lepattanásokkal, mázrepedésekkel, m: 27,5 cm
2 600 HUF
2589370
11112
414
Art-ceramics
Other collectibles
Elefánt, mázas kerámia, keleti ornamentikával díszített, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, mázhibákkal, m: 38 cm, h: 48 cm
3 000 HUF
2586450
11113
414
Art-ceramics
Other collectibles
Régi kerámia népi köcsög, jelzés nélkül, korának megfelelő állapotban, m:21cm
1 600 HUF
2587786
11114
414
Art-ceramics
Other collectibles
Jelzés nélkül: Teknős pár. Színes mázakkal festett kerámia, az egyik fél szemmel. 13x9x5cm
4 000 HUF
2587956
11115
414
Art-ceramics
Other collectibles
Jelzés nélkül: Retró váza. Színes kék és zöld mázakkal festett kerámia, hibátlan, m:27cm
6 000 HUF
2587954
11116
414
Art-ceramics
Other collectibles
Vegyes kerámia tétel sérülésekkel, Gyarmathy váza, nagyon halványan jelzett, m:20cm, Dybisewszky Pál (1917-1978): Retró váza. jelzett, m:19,5cm, Jelzés nélkül: fali párologtató. 14x13,5cm
5 000 HUF
2589113
11117
414
Art-ceramics
Other collectibles
Régi arató korsó. Festett kerámia, sérült. 35 cm
4 000 HUF
2588950
11118
414
Art-ceramics
Other collectibles
Ifj K. Sné jelzéssel: Díszkorsó. Kézzel festett fekete kerámia. Oldalán körben felirat: Pedagóguskórusok, találkozója, 1983, Debrecen. A nádudvari fazekasság története is a hódoltság idejére vezethető vissza, egészen az 1930-es évekig a mindennapi élethez tartozó edényeket készítettek, majd emberek igényei megváltoztak és egyre jobban érdekelte őket a látvány. Ma már, hogy modern háztartások szerv...
4 000 HUF
2589223
11119
414
Art-ceramics
Other collectibles
2 db népi, mázas kerámia tálka. d: 18 cm, 22 cm
2 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035