11166. 414. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
20 000 HUF
0 HUF
Herendi Rotschild mintás kaspó kaspó, kézzel festett, hibátlan, kopott aranyozás, jelzett, m:14 cm, d:20 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras