11263. 414. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
18 000 HUF
0 HUF
Zsolnay Pompadour mintás, 4 személyes, mokkás készlet, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal.
Photo of the item taken by : karap_norbert