1 000 HUF
Zsolnay váza, porcelán, rózsaszín irizáló réteggel és aranyozott virágmotívumokkal, jelzett: arany, öttemplom és három pajzs, belül két sorban ZSOLNAY PÉCS felirat. 1926-1930 körül. Repedt, kopott. m: 14 cm