11504. 414. Closed Online auction Glass-objects
8 000 HUF
10
0 HUF
Petróleum lámpa test, huta tejüveg, zománc festett virágokkal, kopott, jelzett lámpafej: KOSMOS-BRENNER, 1890 körül, m:35cm
Photo of the item taken by : nagy_andras