Glass-objects
Number of items: 122
2589567
11430
414
30000
Glass-objects
Other collectibles
Daum Nancy TIP jelzéssel: Díszváza. Fújt üveg, überfangglas, savmaratásos technikával díszített. Kopásnyomokkal. m: 20 cm
30 000 HUF
2586005
11431
414
Glass-objects
Other collectibles
Hungária Szikvízgyár Kispest kék szódásüveg (Sefelin Lajos ón szódafej, jelzett) és egyéb csatos üvegek, korának megfelelő állapotban, m: 20-27 cm
8 000 HUF
2594197
11432
414
Glass-objects
Other collectibles
Kristály pezsgősvödör, formába öntött üveg, apró csorbákkal, m: 23 cm, d: 19 cm
10 000 HUF
2541527
11433
414
Glass-objects
Other collectibles
Retró sárga lámpabúra, kopott, m:16cm
1 800 HUF
2541450
11434
414
Glass-objects
Other collectibles
2 db esküvői talpas borospohár, kopott, jelzés nélkül, m:23cm
2 000 HUF
2541438
11435
414
Glass-objects
Other collectibles
Üvegkosár, kopott, jelzés nélkül, m:17cm
1 200 HUF
2504567
11436
414
600
Glass-objects
Other collectibles
3 db üvegpohár, aranyozott csíkkal, hibátlan m: 11,5cm
2535079
11437
414
Glass-objects
Other collectibles
Ólomkristály bőségszaru, matricával jelzett (Hermán József Csákvár), metszett, kopásnyomokkal, h: 20 cm, m: 12,5 cm
4 000 HUF
2562162
11438
414
3400
Glass-objects
Other collectibles
Nagyméretű bordó üvegváza, kopásnyomokkal, m: 26,5 cm
3 400 HUF
2572828
11439
414
2200
Glass-objects
Other collectibles
Rózsamintás üveg kínálótál, kopásnyomokkal, apró csorbákkal, 25×14×12 cm
2 200 HUF
2566903
11440
414
Glass-objects
Other collectibles
Antik italos üveg, Nelken (szegfűszeg) felirattal, fújt üveg, dugó nélkül, korának megfelelő állapotban, m: 22,5cm
4 000 HUF
2596941
11441
414
Glass-objects
Other collectibles
2 db lábas ólomkristály kínáló tálka d: 11cm
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m