4 000 HUF
22
1884 Fischer Péter és társa: Árjegyzék az első magyar orvossebészi, műszer, kötőszer, testegyenészeti segélyművek, villany-delejes gépek és mentő szerek gyárából. 1885. évi orsz. kiállítás egészségügyi pavillon. 64 p + 72 t. (képek) Restaurált papírkötésben.