11894. 415. Closed Online auction Antique
4 000 HUF
0 HUF
Dekoratív falikárpit, farostra kasírozva. Dekoratív, kissé sérült, historizáló stílusú fa keretben. 45,5x60,5 cm
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf