12257. 415. Closed Online auction Flea Market
4 000 HUF
21
0 HUF
Mateócim, régi hordozható tejeskanna, kopott, 2L, jelzett, m:29cm (Mateóc Poprád településrésze Szlovákiában, az Eperjesi kerület Poprádi járásában. )
Photo of the item taken by : nagy_andras