12974.
415. Closed Online auction
Frames
3 000 HUF
23
2 db szecessziós ezüstözött alpakka asztali képkeret, vizitkártya méretű képek számára, jelzettek, az egyik üveggel, koruknak megfelelő kopásnyomokkal, 13x7,5 cm és 11x7 cm