13346.
415. Closed Online auction
Historical documents, manuscripts
14 000 HUF
1934 Rohringer Sándor (1868, Kassa-1945, Budapest) vÃzépÃtÅ‘ mérnök, egyetemi tanár, a Magyar Tudományos Akadémia késÅ‘bb rendes tagja részére kiállÃtott egyedi, festett emléklap, végén irredenta szöveggel. A Hungária Magyar Technikusok Egyesületének Vezérsége és Törzse által adományozva, az egyesület cÃmerével dÃszÃtett és 38 autográf aláÃrással, többek közt Tompos ErnÅ‘ (1907-1989) soproni épÃtész, heraldikus és Goszleth Lajos (1906-1963) épÃtész aláÃrásaival. Az emléklap Börtsök László (?-?) grafikus munkája. Tempera, tus, papÃr. Jelezve jobbra lent. Foltos. Lapszéli sérülésekkel. 47x59,5 cm.