13351.
415. Closed Online auction
Historical documents, manuscripts
2 400 HUF
1936-1943 Csátalja, Szommer Ádámné okleveles szülésznő jegyzőkönyve. Félvászon-kötés, kopott, borítóval, benne ifj. Wagner Antal bajai könyv- , zenemű és papírkereskedésének címkéjével.