13381.
415. Closed Online auction
Historical documents, manuscripts
3 600 HUF
Régi vászonborítású füzet, benne ceruza- és tusrajzok (szecessziós motívumok, történelmi személyek, címerek, stb.), jelzés nélkül, a borító kissé sérült, foltos