Maps Number of items: 86
2608057
14280
415
3400
Maps
Other collectibles
1869 Amerika térkép, acélmetszet, papír, határszínezett, Fr. v. Stülpnagel rajza után, Gotha: Justus Perthes kiadása, néhány kisebb folttal, lapszéli apró szakadásokkal, 41x30,5 cm / map of North- and South-America, steel engraving, with some tiny spots
3 400 HUF
2511961
14281
415
Maps
Other collectibles
Ugotsa (Ugocsa) vármegye - Comitatus Ugotsensis térképe. Közreműködő: Görög-Votésky-Benedicti. Színezett rézmetszet, papír. Megjelent Görög Demeter "Magyar Atlasz azaz a' magyar-, horvát- és tótországi megyék és szabad kerületek földképei" című művében. Lapszéli apró szakadásokkal, gyűrődésekkel, jobb alsó és felső sarkában kissé foltos. 31x24 cm
4 000 HUF
2599659
14282
415
Maps
Other collectibles
5 db vegyes régi térkép, helyenként sérülésekkel, 23x18 cm és 37x25 cm között
1 200 HUF
2601914
14283
415
Maps
Other collectibles
1903 Budapest székesfőváros térképe, rajzolta: Homolka József, kiadja: Eggenberger-féle könyvkereskedés, restaurált, 95×79 cm
16 000 HUF
2564062
14284
415
Maps
Other collectibles
cca 1890 Ausztria-Magyarország 4 db történelmi és földrajzi térképe. Lap: 30x25 cm
2 400 HUF
2582322
14285
415
Maps
Other collectibles
Andrees Allgemeiner Öst.-Ung. Handatlas. Wien, 1909. Perles. Második kiadás. Aranyozott, gerincű, félbőr kötésben. gerinc levált, előzéklap foltos,
18 000 HUF
2563921
14286
415
Maps
Other collectibles
cca 1870 Ausztria-Magyarország térképe. Szép állapotban. / Map of Austria-Hungary 41x27 cm
6 000 HUF
2600226
14287
415
Maps
Other collectibles
Veszprém vármegye térképe, tervezte: Gönczy Pál, 21x27 cm, 1:430.000, Üveglapos keretben
2 000 HUF
2597914
14288
415
Maps
Other collectibles
cca 1963 Kínai katonai térkép, 1948-1949 (kínai polgárháború időszaka), 1 : 650.000, hajtva, jó állapotban, 76x54 cm / Chinese military map, 1948-1949 (civil war period), good condition, 76x54 cm
2 600 HUF
2607763
14289
415
Maps
Other collectibles
cca 1910 Pressburg und Hainburg, Zone 13. Kol. XVI. / Pozsony és környéke, osztrák katonai térkép, 1 : 75.000, K.u.k. Militärgeograpisches Institut, hajtva, szélein kissé sérült, 62x47,5 cm
2 000 HUF
2607835
14290
415
Maps
Other collectibles
cca 1919 Nagyatád és Szigetvár környéke, katonai térkép, 1 : 75.000, Magyar Földrajzi Intézet Bp., hajtva, szélein kis sérülésekkel, 63x47 cm
2 000 HUF
2607859
14291
415
Maps
Other collectibles
cca 1912 Késmárk és Lőcse környéke (Zone 9. Kol. XXIII.), katonai térkép, 1 : 75.000, K.u.k. Militärgeograpisches Institut, hajtva, szélein feljegyzésekkel, jelölésekkel, 54x43 cm
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035