Military Number of items: 113
2532262
14179
415
Military
Other collectibles
2 db harci repülőt ábrázoló plakát 40x50 cm egyik sérült
1 200 HUF
2601641
14180
415
Military
Other collectibles
Német katonai overáll, méret: 7, kopásnyomokkal, egyik cipzára kissé hiányos
4 000 HUF
2546519
14181
415
Military
Other collectibles
1918 Ipari munkáskatonák! Kétoldalas hirdetmény az első világháború végéről, 1918 novemberéből. Sérült, hajtott, foltos. 40,5x28 cm.
7 000 HUF
2601121
14182
415
Military
Other collectibles
1857 Német nyelvű hirdetmény katonai lóvásár helyszínéről, időpontjáról
5 000 HUF
2601828
14183
415
Military
Other collectibles
1916 XXI. mszd I. szakasz csoportképe, kartonra kasírozott fotó Schäffer Ármin műterméből, sérült karton, 17×23 cm
6 000 HUF
2517849
14184
415
Military
Other collectibles
4 000 HUF
2578850
14185
415
Military
Other collectibles
4 000 HUF
2599129
14186
415
Military
Other collectibles
cca 1900 Osztrák-Magyar tüzérek nagy méretű tabló sérült, címeres kartonon. 21x15 cm
2 400 HUF
2608272
14187
415
Military
Other collectibles
1918 "Valamennyi gyároshoz, iparoshoz, kereskedőhöz, intézethez, vállalkozóhoz, minden munkáltatóhoz!", a Károlyi-kormány hadügyminiszterének, Bartha Albertnek hirdetménye az 1896-tól 1900-ig születettek bevonulásáról, szakadt, sérült, 63x40 cm
6 000 HUF
2608250
14188
415
Military
Other collectibles
1918 Hirdetmény. A magyar hadügyminiszter hirdetménye, foglyok és fegyencek tárgyában, Kassai magyar kerületi parancsnokság, Nagykároly, Róth-ny., kis lyukkal, hajtásnyomokkal, 32x23 cm
3 000 HUF
2608208
14189
415
Military
Other collectibles
1918 Nagykároly, "Falragasz. A magyar kormány komránybiztosának rendeletéből az alábbiakat közhirré teszem, 1918. nov. 14. ... Kiáltvány az ország összes nemzetőreihez!" Ilosvay Aladár szatmár vármegye alispánja és Fényes László a magyar nemzetőrség kormánybiztosának hirdetménye, feltekerve, feltekerésből adódó hajtásnyomokkal, 47x32 cm
3 000 HUF
2608184
14190
415
Military
Other collectibles
1919 "Katonatestvérek! ... Éljen a forradalmi népkormány! Éljen a köztársaság!", az egyik szélén hiánnyal, 29x21 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035