14516.
415. Closed Online auction
Music, Musical notes, Instruments
1 000 HUF
1906 Bellovics (Bellovits) Imre (1847-1921) karnagy, zeneszerző és pedagógus, a Budapesti Zenekedvelők Egylete igazgatója számára összeállított emlékfüzet, az egylet fennállásának 41., ill. Bellovics Imre igazgatóságának 25. jubileuma alkalmából. Benne kézzel beírt oldalak, számos beragasztott újságkivágás (nagyrészt a Zeneközlöny c. folyóiratból), ill. A hazafiak c. újság egy száma. Aranyozott egészvászon-kötésben.