20 000 HUF
9
Párbaj semmiért. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1940. Nagy Alice, Pataky Jenő, Csortos Gyula, Somlay Artúr, Vaszary Piri, Pethes Sándor és mások szereplésével. Rendezte: Martonffy Emil. Írták: Hunyady Sándor, Vaszary János. Zene: Losonczy Dezső. Litográfia, papír. Grund nyomda, Bp. Sérülésekkel, hiányokkal, hajtásnyomokkal, helyenként foltos. 94,5×31 cm / Vintage Hungarian movie poster, lithograph on paper, with damages, partially spotty.