1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
1976-1977 Magyar Államvasutak egységes nemzetközi díjszabás személyek és poggyász közvetlen fuvarozására, TCV IV/2. füzet, nylon-kötésben + 2., 3., 4., 5. sz. pótlék, helyenként sérült lapokkal