Printed Materials

Number of items: 351

1938-1939 6 db régi képes újság (Tolnai Világlapja, Ünnep, Mozi újság), II. világháborús hírekkel és fotókkal, vegyes állapotban
14638.

1 800 HUF
4,66
5,14

14639.

1 200 HUF
3,11
3,43

14640.

1 000 HUF
2,59
2,86

1939 Bp., A "Magyarországi Németek Szövetsége" (Volksbund) alapszabályai, 8p
14641.

10 000 HUF
25,91
28,57

cca 1940 Népgázálarc, tájékoztató füzet, Bp., Mercur Műszaki és Vegyipari Rt., 16 p., sérült
14642.

2 000 HUF
5,18
5,71

cca 1940 Hogyan készül a jó sütemény? Megmondja nekünk a világos fej! Dr. Oetker receptfüzet, 96 p., sérült, a könyvtesttől elvált borítóval, helyenként foltos lapokkal.
14643.

1 000 HUF
2,59
2,86

cca 1940 Dísztávirat Gönczi Gebhardt Tibor jelzett grafikájával.
14644.

1 000 HUF
2,59
2,86

1940 Üzleti előjegyzési naptár Rövidárú Rt. Bp. V. Kitöltetlen 27 cm
14645.

1 000 HUF
2,59
2,86

cca 1940 Janitsáry István gyógyszertára II. ker. nagy méretű receptboríték, benne az emberi test szöveteit és izmait bemutató széthajtható ábrákkal.
14646.

1 400 HUF
3,63
4,00

1940 Törzsökös Magyarok márciusi kiáltványa. Sérülésekkel. 23x32 cm
14647.

2 000 HUF
5,18
5,71

cca 1940 A jobboldali egység útja .írta vitéz Jaross Andor 4p.
14648.

1 600 HUF
4,15
4,57

cca 1940 Divat Revue újság egy száma. Szerk.: Pekáry Dagmár. Rajzolta: Rév Éva. Bp., Légrády, 8 sztl. lev. Foltos borítóval, és borítón címkenyommal, az utolsó lapon szakadással.
14649.

1 400 HUF
3,63
4,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF