Printed Materials Number of items: 351
2601372
14566
415
Printed Materials
Other collectibles
1919 Képes Krónika I. évf. 9. sz., 1919. dec. 2., a címlapon az antant által is elismert új kormány megválasztásának hírével (Huszár Károly miniszterelnök, Sir George Clerk, az antant küldöttje, stb.), fekete-fehér képekkel, 28 p.
2 000 HUF
2586569
14567
415
Printed Materials
Other collectibles
1919 Vörös Újság II. évf. július 30., a Magyar Tanácsköztársaság idejéből + a Népszava július 18-i száma
1 400 HUF
2601875
14568
415
14000
Printed Materials
Other collectibles
1919 Bp., Délvidéki Magyar Liga megalakítását szorgalmazó plakát, restaurált, 84×57 cm
14 000 HUF
2599243
14569
415
Printed Materials
Other collectibles
1919 Meghívó a nagykikindai műkedvelők körének táncestélyére
2 000 HUF
2166924
14570
415
Printed Materials
Other collectibles
8 000 HUF
2602986
14571
415
Printed Materials
Other collectibles
cca 1920 "Emlékezzünk! 1920. június 4.", kiadja: Magyar Nemzeti Szövetség
1 000 HUF
2603589
14572
415
Printed Materials
Other collectibles
cca 1920 Konstantinápoly nagyméretű leporello 6 oldalas / Istanbul leporello
3 000 HUF
2604372
14573
415
Printed Materials
Other collectibles
cca 1920-1980 2 db régebbi városképes album: Malmaison, fekete-fehér képekkel, zsinórfűzéses, sérült albumban, több lap kijár + Leningrád, színes nagyméretű képekkel, sérült papírmappában
1 000 HUF
2325533
14574
415
Printed Materials
Other collectibles
S.Bokor Malvin (szerk.): Hölgyek naptára. Bp., 1923., Légrády testvérek Kiadása.Jaschik Álmos rajzaival. Kiadói kartonált papírkötésben, szakadt, foltos borítóval.
1 000 HUF
2599754
14575
415
Printed Materials
Other collectibles
1 200 HUF
2608683
14576
415
Printed Materials
Other collectibles
1924 Használatlan mini tárca-naptár bőrkötésben
4 000 HUF
2602196
14577
415
Printed Materials
Other collectibles
1925 Aller Képes Családi Lapja II. évfolyamának egybekötött szórvány számai, 15-40. számig. Modern egészvászon-kötésben, a lapok javítottak (!), egy lapon a javítás szakadt, 5 szám hiányos.
3 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035