11963.
415. Closed Online auction
Sculptures, statuettes, plaques
4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
Gergely István (1939-2008): Bólyai Farkas 1775-1856. Festett gipsz plakett. Jelzett, kopásokkal. 30x30 cm