300 000 HUF
777,20 EUR, 857,14 USD
Lange 18K arany, automata, férfi karóra, Felsa szerkezettel. Jelzett szerkezet, fémjelzett, masszív arany tok. számlap kissé kopott, bőr szíjjal. működő, jó állapotban d: 34 mm