140 000 HUF
362,69 EUR, 400,00 USD
Montblanc Meisterstück 4810 automata kronográfos férfi karóra. Aranyozott acél tokkal, naptár funkcióval. Kopással, koronáról az embléma hiányzik. Bőr szíjjal. Működő állapotban