12039. 415. Closed Online auction Watches
4 000 HUF
0 HUF
Régi zsebóra, vadászjelenettel díszített ezüst (Ag) tokkal, Remontoir 15 köves szerkezettel, nem működik, hiányos. Jelzett, kisebb kopásnyomokkal, d: 46 mm
Photo of the item taken by : nagy_andras