1 000 HUF
10
Benvenuto Cellini mester élete, amiképpen ő maga megírta Firenzében. Ford.: Füsi József. Molnár C. Pál illusztrációival. Bp., 1961, Képzőművészeti Alap. Második kiadás. Számos szövegközi és egészoldalas illusztrációval. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.