800 HUF
2,07 EUR, 2,29 USD
Bolmányi Ferenc festőművész jubileumi kiállítása. Ernst Múzeum, 1984. április 27 - május 20. Bp., 1984, Műcsarnok, 16 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült, kopott borítóval.