800 HUF
H(ermann). Knackfuß: Holbein der Jüngere. Künstler-Monographien 17. Bielefeld&Leipzig, 1914, Velhagen & Klasing. Német nyelven. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói aranyozott papírkötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, 3 kijáró lappal, a hátsó borító belsején ceruzás rajzzal.