2 800 HUF
7,25 EUR, 8,00 USD
Koczogh Ákos: Fémművesség. Mai magyar Iparművészet. Bp., 1977, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopott papír védőborítóval, máskülönben jó állapotban.