1 200 HUF
Madeira és Richelieu kézimunkakönyv. Fehérhímzés. Likacsos-, reneszánsz-, richelieu-, lapos-, és domoruhímzés. 656 képpel. Bp., é.n., Magyar Kereskedelmi Közlöny,(Tolnai-ny.), 240 p. Gazdag szövegközti fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült, hiányos elülső kötéstáblával, sérült kötéssel, kijáró lapokkal.