800 HUF
Nürnbergi ötvösmunkák. XV-XIX. század. / Nürnberger Goldschmiedearbeiten. XV-XIX. Jahrhundert. A kiállítást rendezte és a műtárgyjegyzéket összeállította: Békési Éva, Szilágyi András. Bp., 1992, Iparművészeti Múzeum, 48 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Magyar és német nyelven. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.