2 200 HUF
Pusztai László: Magyar öntöttvasművesség. Bp, 1978, Műszaki Könyvkiadó. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban, kissé sérült kiadó papír védőborítóban. + Ács Piroska, Szilágyi András: Művészet és Mesterség. Fémművesség. Bp., 1989, Múzsák Közművelődési Kiadó. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés.