3 000 HUF
Rados JenÅ‘: Magyar kastélyok. Gerevich Tibor elÅ‘szavával. Magyarország művészeti emlékei IV. köt. Bp.,1939, Műemlékek Országos Bizottsága - Kir. M. Egyetemi Nyomda, 404+1 p. +1(kihajtható térképvázlat) t.+11 (kép mellékletek) t. A 79-394 oldalak között, I-tÅ‘l CLVIII-ig számozott fekete-fehér képtáblával. Gazdag szövegközti fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói félbÅ‘r-kötésben, kopott, foltos borÃtóval, sérült gerinccel. Elhalványul bélyegzéssel: "Fügedi Erik Könyve." Fügedi Erik (1916- 1992) történész könyvtárából.