Books: Architecture, Art

Number of items: 225

Kaesz Gyula: Ismerjük meg a bútorstílusokat. Bp., 1995, Háttér. Ötödik kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban.;   Batári Ferenc: Európai bútorok a XV-XVII. században. Bp., 1973, Népművelési Propaganda. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.;  Festett népi bútorok. Kiállítási katalógus. Összeáll.: Sándor Ildikó. Szentendre,1985,Népművészetek Háza. Kiadói papírkötés.
16762.

2 200 HUF
5,70
6,29

Helmut Schwarz-Ansgar Henze-Marion Faber: Eisenzeit. Geschichte des Metallbaukastens. Schriften des Spielzeugmuseums Nürnberg, Band I. Nürnberg, 1995., Museen der Stadt Nürnberg-Spielzeugmuseum. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban,
16763.

2 800 HUF
7,25
8,00

Klaus-Jürgen Sembach: Greta Garbo Portraits 1920-1951. München,1985,Schirmer-Mosel. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16764.

2 000 HUF
5,18
5,71

Hanspeter Landolt-Theodor Seeger: Schweizer Barockkirchen. Frauenfeld,1948,Huber. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé foltos papír védőborítóban, néhány lapon sérülésnyommal.
16766.

2 800 HUF
7,25
8,00

Hangya András (1912-1988): Crtezi, skice. Újvidék, 1960, Forum. Délszláv nyelvű bevezetővel, Hangya András műveinek reprodukcióival.
16767.

2 000 HUF
5,18
5,71

Ybl Ervin: Lotz Károly élete és művészete. Bp., 1938 MTA, Kiadói papírborítékban
16768.

2 400 HUF
6,22
6,86

Kállai Ernő: Új magyar piktúra 1900-1925. Bp., 1990, Gondolat. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban + 3 db katalógus - Zoltán Tölg-Molnár; Révész László László; 11 ungarische Künstler.
16769.

1 000 HUF
2,59
2,86

16770.

2 000 HUF
5,18
5,71

Kallen, Eve Marie: Tarr 60. Bp., 2005. Underground. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóval. 361p. Angol nyelvű
16771.

2 000 HUF
5,18
5,71

Bernáth Aurél - Szobor Zénó: Lássuk, mire megyünk ketten. Dedikált! Bp., 1973. Móra. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval
16772.

2 800 HUF
7,25
8,00

A magyar falu építészete. A Magyar Építőművészek megbízásából szerkesztették Károlyi Antal, Perényi Imre, Tóth Kálmán és Vargha László. Település c. tanulmányt írta Perényi Imre. Építkezés c. tanulmányt írta: Vargha László. Falukép c. tanulmányt írta: Károlyi Antal. Bp., 1955., Műszaki, 202 p. A 49. oldaltól fekete-fehér fotókkal. Kiadói foltos egészvászon-kötés. Megjelent 2000 példányban.
16773.

2 400 HUF
6,22
6,86

Szőnyi Ottó: Régi magyar templomok. Alte Ungarische Kirchen. Anciennes Églises Hongroises. Hungarian Churches of Yore. Bp., én., Műemlékek Országos Bizottsága/Magyar Könyvbarátok ,(Kir. Magy. Egyetemi Ny.). 244 p. Számos fekete-fehér képpel illusztrálva. Magyar, angol, német és francia nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
16774.

2 800 HUF
7,25
8,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF