Gyöngy Kálmán: Magyar karikaturisták adat- és szignótára. Karikaturisták, animációs báb- és rajzfilmesek, illusztrátorok, portrérajzolók. Bp., 2008, Ábra KKT., 473+1 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval, egyébként jó állapotban.
Fenyvessy Jeromos: Fra Angelico. Bp., 1947., Officina, 76 p. + 4 t. A 45. oldaltól a 76. oldalig fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, foltos felső lapélekkel, kissé foltos címlappal, intézményi bélyegzőkkel. Számozott (200/155), a szerző Fenyvessy Jeromos (1915-1970) által dedikált példány.
Gömör Béla: Mesélő műtárgyak. Válogatás a gyűjteményből. Bp., 2016, GMR Reklámügynökség. Többek közt Bak Imre, Hencze Tamás, Fajó János, Mattis Teutsch János, Kádár Béla műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
Dr. berei Soó Rezső: A mai debreceni grafika. Debrecen, 1935., Városi Nyomda, 24 p. +6 (3 levélen) t. Különlenyomat a Debreceni Szemle 1935. évfolyamából. 12 egészoldalas és 3 szövegközti grafikával illusztrált. Köztük Vadász Endre, G. Szabó Kálmán és Menyhárt József eredeti fametszetei. Kiadói papírkötés, hiányzó táblákkal: G. Szabó Kálmán és Menyhárt József fametszetű ex librisei hiányoznak. Szá...