https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Architecture, Art Number of items: 225
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
2541216
16666
415
0
2000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1
Hamar Péter: ... tavaly Marienbadban ... Kísérlet egy filmtitok megfejtésére. Fehérgyarmat, 2000., Kölcsey Társaság. Kiadói papírkötés.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
2509425
16667
415
0
1400
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1
Tüskés Gábor, Knapp Éva: Eljövök hozzátok. Elmélkedések magyarországi románkori kőfaragványokhoz. Bécs, 1982, Opus Mystici Coprporis Verlag. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
2599778
16668
415
0
2000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1
1970 Kovács Margit keramikus dedikált kiállítási katalógusa
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
2543335
16669
415
0
2800
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1
Nagy István: A győri fotográfia 150 éve. Győr, 1994., MTI Foto Kft. Kiadói papírkötésben.
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
2555632
16670
415
0
2400
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1
kolligátum, Major Henrik Panoptikuma. Írók és hírlapírók karikatúrái, Kosztolányi Dezső előszavával. Tevan-könyvtár 21-25. Békéscsaba, 1913, Tevan Adolf Könyvnyomda. + Nirschy Emilia: A művészi tánc. 10 képpel. Sajtó alá rendezte: Somogyi Gyula. (Budapest), 1918. Táltos (Pápai Ernő ny.). 162 p. 10 t., Kázmér Ernő: Idegen portrék, Mereskovszkij: Michelangelo. Korabeli sérült vászonkötésben.
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
2498740
16671
415
0
2000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1
Erdődy János: Új színjátszás - új film Bp., é.n. Népszava kiadás. Fűzve, sérült papírborítóval
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
2549958
16672
415
0
1200
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1
Erich Boehringer und Mitarbeiter: Die ausgrabungsarbeiten zu Pergamon im Jahre 1965. Vorläufiger Bericht mit Hinweisen aug Grabungen und Arbeiten Früherer Jahre und des Früjahrs 1966. Sonderdruck aus Archäeologischer Anzeiger Hft. 4. 1966. Berlin, 1966., Walter de Gruyter & Co. Német nyelven. Fekete-fehér képanyaggal, két kihajtható táblával illusztrált. Kiadói papírkötés. Az ásatásokon egyik ré...
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
2415216
16673
415
0
1600
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1
1906-1909 Tavaszi kiállítás, 3 db füzet, viseltes, egyik széteső állapotban
Starting price:
1 600 HUF
1970100
16674
415
0
800
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1
M. Szvesnyikov: Az üveg titkai. Győri Miklós rajzaival. Fordította: Gellért György. Bp.,1948, Magyar Könyvbarátok Kultúregyesülete. Kiadói papírkötés.
The item is not available
1461209
16675
415
0
800
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1
Pudovkin: A film technikája. Bólyai Könyvek. Fordították Dr. Székely György, és Jenei Imre. Bp., 1944, Bólyai Akadémia. Kiadói félvászon kötés, kissé kopott borítóval és gerinccel, kissé sérült kötéssel.
The item is not available
1461202
16676
415
0
1200
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1
Székely Sándor: Mit akar tudni a filmről? Bp., 1943, Athenaeum Könyvesbolt Főbizománya. Kiadói papírkötésben, megviselt állapotban, sérült, széteső kötésben.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
2534371
16677
415
0
800
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1
Francoise Gilot: Picassóval az arénában. Beszélgetések Annie Maillisszal. Ford.: Győrfi RÉka. Bp., 2005., Enciklopédia. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés. The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment