Kass János: Néhány szó a múltról 24 grafika 1956-ról. Szeged, é.n., Móra Ferenc Múzeum. Fekete-fehér és színes képekkel, Kass János műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés.
Erdélyi képzőművészek Magyarországon 1988. H.n., 1988, k.n.. Magyar, angol és német nyelven. Fekete-fehér képekkel, többek közt Borgó György Csaba, Elekes Károly, Jovián György műveinek reprodukcióival illusztrált katalógus. Kiadói papírkötés.
Markója Csilla: Egy másik Mednyánszky. Bp., 2000, Akadémiai Kiadó. Különlenyomat a Művészettörténeti Értesítő XLIX. (2000) 1-2. számából. 95-117 o. Magyar és angol nyelven. Fekete-fehér képekkel, Mednyánszky László alkotásainak reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés.
4 db képzőművészeti katalógus: Hincz Gyula (1904-1986) festőművész emlékkiállítása. Merítés a KUT-ból IX. + Tisztelgés Lossonczy Tamás életműve előtt. + A fényjátékosok, Kepes György és Frank J. Malina. + Für Emil: Felülírás. Mind kiadói papírkötésben, különf. kiadások
Héjjné Détári Angéla: Régi magyar ékszerek. Bp., 1976, Corvina. Második kiadás. Fekete-fehér és színes, szövegközi és egészoldalas képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói foltos papír védőborítóban
Magyar fotoművészet 1958. Szerk.: Vadas Ernő. Bp., 1958, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Gazdag fekete-fehér képanyaggal, számos érdekes fotóval illusztrálva. Magyar, német és angol nyelven. Benne mellékletként képjegyzék a fényképek technikai adataival. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült borítóval.