17092.
415. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
1 200 HUF
Temetőkert. Szerk.: Seléndy Szabolcs. Bp., 1972., Mezőgazdasági. Kiadói egészvászon kötés, volt könyvtári példány, az elülső tábla belsején sérülésnyommal.