3 600 HUF
9,33 EUR, 10,29 USD
Bevilaqua Borsody Béla: Német maszlag. I. Othotól Adolf Hitlerig. 972-1945. Bp., 1945., Magyar Téka. Kiadói papírkötés, kopott, szakadt, kissé sérült borítóval, a gerincen javítással, részben felvágatlan lapokkal.